IP/PBX Santral Hizmeti

Bilgisayar tabanlı santral sistemi. Santral masrafı, Bakım Masrafı ödemeyin. Farklı lokasyonlardaki ofisleriniz arasında ücretsiz görüşün.


Raporlama Hizmeti

Oturduğunuz yerden tüm personelinizi ve çağrı trafiğinizi yönetin. Gelen Çağrı, Giden Çağrı, Kayıp Çağrı Raporları, Operasyonel Raporlar, Operatör Raporları, Mola, Mesai Takibi


Predictive Dialer

Predictive Dialer Sistemi; Önceden belirlenmiş listelerdeki aranacak müşteri veya kişileri, otomatik olarak arayıp müşteri temsilcilerine (Operatörlere) otomatik olarak bağlayan sistemdir.


Voice Recording Hizmeti

Mevcut sisteminize ilave olarak onumlanır ve tam uyumlu ses kayıt birimi olarak çalışır. Gelen ve giden tüm ses trafiğinin kayıt edilmesini ve raporlanmasını sağlar. Standart sistemde 160.000 saat ses kayıt kapasitesi bulunur.


Personel Hizmeti

Sektörünüze ve projelerinizin işleyişine tam olarak hakim yöneticiler ve ekip arkadaşları çalıştırılmasına dayanarak; Pojeleriniz konusunda tecrübeli personel temini ve görevlendirilmesi, mevcut personellerinize sektörünüz hakkında yoğun eğitim çözümleri ile verimliliği artırma hizmeti.


Sesli Mesaj Hizmeti

Bilgilendirme ve pazarlama amaçlı aramalar yapılması için tasarlanmış modüldür. Excell ortamından sağlanan veriler ile müşterileri arar. Gerekli durumlarda çağrı merkezine bağlar. Kampanya ve duyurularda personel tasarrufu sağlar.


CRM Müşteri Takip Yazılımı

Potansiyel Müşteri Bilgileri, Kişi Bilgileri, Aktivite Takibi, Kampanya Takibi, Cari Kart, İş Takibi, Personel Takibi, Dosya Takibi, Mail, Sms ve Grafik Raporları.